BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dabar žiūri į dangų…ką matai?

Neseniai viename BLOG’e perskaičiau klausimą: kai žiūri į dangų, ką matai? Pabandžiau jį užduoti keletui pažįstamų bei draugų. Atsakymai būdavo: matau dangų, debesis, žvaigždes ir pan. Bet argi esmė tame? Ar neturėtume įžvelgti už matomumo ribų? Žvelgti giliau, pagalvoti, ką iš tikrųjų kiekvienam iš mūsų reiškia dangus. Aš neabejoju, jog kiekvienas susidarome savo dangaus įspūdį, jo reginį išgyvename kiekvienas savaip, juk visi mes skiritngi. Tad gal kas norit pasidalinti savo mintis ir atsakyti į klausimą pavadinime? Jei atsiras norinčių labai laukiu pasisakymų komentaruose.

Beje, galbūt jums gali atrodyti, jog dėl tokių klausimų neverta sukti galvos ir eikvoti savo brangaus laiko. Žinoma, taip ir yra, jei tik jus nesistengiate eiti saves pažinimo keliu. Manau, kad tokie pasvarstymai apie dangaus svarbą jūsų gyvenime tai žingsnis savianalizės link. Juk dangus - gamtos dalis, o gamta ir žmogus tarpusavyje susiję neatsiejamais saitais. Kuo stipresni tie saitai, tuo žmogus laimingesnis, nes jis jaučiasi globojamas gamtos (visatos). Tad kiekvienas iš mūsų suvokdamas ką iš tikrųjų mato, kai žiūri į dangų, kartu suvokia savo ryšio su gamta glaudumą, suvokia, kiek jis yra laimingas, kiek jam dar reikia stengtis vardan stipresnių saitų su gamta.

Aš pati ilgai svarsčiau, kaip atsakyčiau į šį klausimą. Atsakymas paprastai neatsirado, bet turėdama laiko keletą minučių žiūrėjau į dangų. Iškilo mintys apie dangaus neaprėpiamumą. Taigi galvojau galvojau…o mano atsakymas būtų toks : kai žiūriu į dangų suvokiu, kad gyvenime neegzistuoja ribos, kad viskas įmanoma, jei tik paklūsti gamtos dėsniams, nes gamta yra visa apimanti aukščiausia jėga…

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Dabar žiūri į dangų…ką matai?”

  1.   molisbro rašo:

    gražu (;

Rašyk komentarą